کماندوها خنجر برنده اردوی ملی در مقابل دشمن

zia_omid
شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۰:۴۶

عملیات بالای زندان های مخفی دشمنان صلح و آرامش و رهایی صدها تن از هموطنان ما توسط نیروهای ویژه کماندو قابل ستایش است.

نیروهای دفاعی و امنیتی به ویژه اردوی ملی کشور که متشکل از تمام اقوام و اقشار مختلف کشور عزیز ما افغانستان هستند، شب و روز بخاطر دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و حاکمیت ملی کشور بدون احساس خستگی در برابر تروریستان و دهشت افگنان قسی القلب و بی رحم که نه به انسانیت ارزش قایل اند و نه به اسلامیت پابند، مبارزه نموده و نه تنها که به آنها اجازه مختل ساختن فضای امنیتی وطن ما را نمی دهند، بلکه لانه های تروریستی آنها را نیز از بین برده و به خاک یکسان مینمایند.

اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی کشور ضمن مصاحبه با یکی از رسانه ها صراحتاً گفته است: (نیروهای ما از حالت دفاعی به حالت تعرضی در آمده اند بعد از این باید به این فکر بود که به لانه ها و مخفی گاه های دشمن برویم، ابتکار عمل را به دست بگیریم و در مقابل دشمن چنین عملکرد را انتخاب کرده ایم که شجاعانه از میهن دفاع کرده و جای پنهان شدن را به دشمن ندهیم).

اخیراً نیروهای دفاعی طی چندین عملیات های ویژه کماندویی توانستند صدها تن از اتباع خارجی و هموطنان ملکی ما را که در قید و اسارت دشمنان صلح و آرامش قرار داشتند با از بین بردن سد های مستحکم گروهای تروریستی در ولایات فاریاب و غزنی و غور به نجات آنها پرداختند. چنانچه که مشاهده میگردد؛ نیروهای دلیر و شجاع کماندو این عقابان بلند پرواز عملیاتی را در منطقه شاخ ولسوالی قیصار ولایت فاریاب راه اندازی نموده و یکی دیگر از زندان های مخفی طالبان را نابود کردند که در نتیجه 51 تن از هموطنان ملکی ما و یکتعداد منسوبان نهاد های دفاعی و امنیتی به شمول اتباع خارجی را از قید دشمنان صلح و آرامش نجات دادند. این عملکرد نیروهای دفاعی و امنیتی کشور با استقبال گرم رهبری نهاد های دفاعی و امنیتی کشور، مردم شریف و خانواده های معظم زندانیان مواجه گردیده است. که لله الحمد در وجود نیروهای دفاعی و امنیتی کشور این توانایی دیده میشود که در عمق دشمن ومراکز های تروریستی آنها همانند شیر غرنده هجوم برده و مخفی گاه های تروریستی آنها را منهدم میسازند. به سلسله این موفقیت ها و دست آوردها اخیراً در نتیجه یک حمله هوایی در ولایت لوگر، والی نام نهاد طالبان همراه با چندین اعضای برجسته این گروه در این ولایت کشته شده اند. که دربین اجساد کشته شده گان حاجی لالا، والی نام‌ نهاد طالبان برای ولایت لوگر، بریالی و فریدون، معاونین والی نام‌ نهاد طالبان در این ولایت، احرار و بلال دو فرمانده این گروه، مولوی شمس الرحمن مسوول استخبارات طالبان و سایر افراد مشهور و کادرهای رهبری آنها را در سطوح مختلف ولایات کشته و از صف محاربه خارج ساخته اند. پس دشمنان مردم باید بدانند که هیچگاهی نمی توانند از راه های جنگ موفق شده و به آرزوهای شوم و پلید شان در کشور ما نایل آیند، بهترین گزینه بخاطر زنده ماندن و یکجا شدن آنها با خانواده های شان جز پیوستن به پروسه صلح و سهیم شدن در بازسازی کشور چاره یی نخواهند داشت.

«مددی»