نیروهای ملی دفاعی و امنیتی، حماسه سازان تاریخ کشور اند

zia_omid
شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۷ - ۱۴:۲۴

منسوبان دلیر و شجاع ملی دفاعی و امنیتی کشور که با سپر ساختن جان های شیرین و ریختاندن خون های مطهر شان از تمامیت ارضی، استقلال، حاکمیت، نوامیس ملی و ارزشهای والای اسلامی دفاع و حراست مینمایند در حقیقت حماسه سازان تاریخ پر افتخار کشور عزیز ما افغانستان اند.

این فرزندان صدیق و راستین وطن هیچ تردیدی را در راستای اهداف والای که در راه آزادی و آزادمنشی مردم و وطن شان در خط مقدم نبرد شجاعانه در مقابل ستیزه جویان و شورشیان طالب و داعش میرزمند در خود راه نداده و همیشه قابل ستایش و تحسین قاطبه ملت افغانستان میباشند.

اما دشمنان صلح و ثبات کشور همان حلقه بگوشان استخبارات منقطه ی و فرامنطقه یی که بخاطر آرام ساختن حس شیطانی باداران خارجی شان از هیچ جنایت و بربریتی در برابر ملت در غم تپیده افغانستان هیچگاهی و از هیچ چیزی دریغ نمی ورزند. آنها که کوله بار خشونت و دهشت را بر شانه های خالی تا رسیدن به سر منزل مقصود شیطانی شان حمل میکنند، همیشه در پی اذیت و آزار مردمی اند که آزادی و آزاد زیستن را جز از عقیده شان میدانند . این دشمنان زبون و فرزندان ناخلف میخواهند تا ما نیز زیر چتر کسانی زیست و زندگی نماییم که بردگی و غلامی جزء از اندیشه و روش های زندگی شان را شکل میدهد.

آنان (دشمنان صلح و آرامش) باید بدانند که تاریخ پر از فراز و فرود افغانستان، زندگی شکوهمند و با عظمت انسانهایی را در دل اوراق زرین خویش گنجانیده است که در عوض یک لحظه زندگی زیر سایبان بردگی، به استقبال مرگ شتافته اند. اما این را نباید فراموش نمود که افغانستان کشوریست تسخیر ناپذیر و عاری از دغدغه های تجاوز های بیگانگان و مزدوران حلقه بگوش شان.

تروریستان دهشت افگن با ترفند های مختلف و با تمام قوت و ساز و برگ های نظامی استخبارات منقطه تلاش نمودند تا دولت و مردم افغانستان را از پا در آورده و در هم بشکنند، که لله الحمد به این اهداف پلید شان از اثر بازوان پر توان ارتش ملی کشور موفق نگردیدند.

این حقیقت را نمی توان انکار کرد که اگر منسوبان با شهامت و دلیر نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور به مثابه دژ فولادین در برابر دشمنان صلح و ثبات قرار نمی گرفتند به یقین که امروز شورشیان طالب و داعش به همان اهداف ناپاک و آلوده شان در کشور ما رسیده و زندگی مملو از صفا و خوشبختی مردم ما را به یاس و نا امیدی مبدل مینمودند. این منسوبان با شهامت ارتش ملی کشور ما است که تجاوز جبونانه آنها را در هم کوبیده و اجازه خلاف ورزی و خلاف کاری را به آنانیکه در دل زخم دیده مردم ما تخم نفاق و شقاق را می افگنند، نداده و دشمنان سوگند خورده وطن را تا سرحد نابودی و نیستی تعقیب و از بین میبرند. این قدرت و توانایی منسوبان قهرمان ملی دفاعی و امنیتی کشور است که از آثار و قدامت های تاریخی این وطن مردانه دفاع و حراست نموده و  تا آخرین رمق حیات از این سرزمین که در رگ رگ مردمش حریت و آزادی جریان دارد دفاع مینمایند. هزاران سپاهیان گمنام در دل این خاک دفن شدند تا ما بتوانیم با عزت و سربلندی، با محبت و صمیمیت، وحدت و همدلی و اخوت و برادری در کنار هم زندگی شبانه روزی خویش را به سر بریم.

پس اگر از واقعیت انصراف ننماییم، به یقین گفته میتوانیم که نیروهای ملی دفاعی و امنیتی، حماسه سازان تاریخ کشور اند.

ش «مددی»