وزارت دفاع ملی برای یکهزار خانواده محترم شهدای اردوی ملی مواد خوراکی توزیع کرد

s.mohmand
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۹:۳۱
وزارت دفاع ملی برای یکهزار خانواده محترم شهدای اردوی ملی مواد خوراکی توزیع کرد

وزارت وزارت دفاع ملی در ادامه کمک و همکاری هایش به خانواده های معزز شهدای قهرمان اردوی ملی امروز چهارشنبه به ۱۰۰۰ خانواده محترم شهدای اردوی ملی در کابل مواد غذایی کمک کرد.

سترجنرال محمد یاسین ضیا لوی درستیز قوای مسلح در این برنامه با تقدیر و ستایش از قهرمانی های اردوی ملی از شهدای اردوی ملی به نیکی یاد کرد و تعهد سپرد که رهبری وزارت دفاع ملی، حمایت و پشتیبانی از خانواده معزز اردوی ملی را در صدر اولویت هایش قرار داده است و هیچگاهی در راستای رسیدگی به مشکل شان بی توجهی صورت نخواهد گرفت.

همچنان لوی درستیز قوای مسلح تاکید کرد که به زودی زمینه تحصیل برای بازمانده های شهدای اردوی ملی در داخل کشور نیز مساعد خواهد شد.

همچنان، منیره یوسف زاده معاون وزارت دفاع ملی در امور تعلیمات پرسونل از اصلاحات بنیادین اداری در بخش رسیدگی به مشکل شهدای محترم اردوی ملی خبر داد و گفت که از این پس، خانواده های شهدای اردوی ملی در راستای دریافت حقوق و امتیازات شان در وزارت دفاع ملی با مشکل رو به رو نخواهند شد.

خانواده های محترم شهدای اردوی ملی از کمک و همکاری های وزارت دفاع ملی اظهار سپاس و امتنان کرده و تاکید کردند که از اینکه فرزندان شان در راه آزادی و دفاع از افغانستان به شهادت رسیدند، افتخار می کنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۶:۳۱
Background image

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی شدند

١٢٢ تن از افسران جوان پس از ختم تحصیلات عالی نظامی در کشور های هم پیمان افغانستان دوباره به کشور برگشته و متعهد به خدمت گزاری صادقانه منحیث کدر های مسلکی در صفوف نیروهای دفاعی و امنیتی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۷:۲۹
Background image

تمامی مهاجمان تروریست توسط نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشته شدند

نیروهای ملی دفاعی و امنیتی ساختمان را که تروریستان در آن جابجا شده بودند و همچنان زندان ولایت ننگرهار از وجود تروریستان پاکسازی کردند.

در عملیات پاکسازی، تمامی ۱۰ تروریست که مجهز با. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۶:۱۲
Background image

زندان ننگرهار به گونه کامل از وجود تروریستان پاکسازی شد

در عملیات پاکسازی نیروهای دفاعی و امنیتی، ۵ تروریست در داخل زندان کشته شدند.

همچنان، ۳ زندانی توسط تروریست ها کشته شدند که در میان کشته شده ها، ۲ تن شان اعضای گروه طالبان هستند.

عملیا. . .

BACK TO NEWS