سرپرست وزارت دفاع ملی با علما، بزرگان اقوام و متنفذین ولایت پکتیا دیدار نمود

s.mohmand
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۹ - ۲۱:۵۵
 سرپرست وزارت دفاع ملی با علما، بزرگان اقوام و متنفذین ولایت پکتیا دیدار نمود

سترجنرال بسم الله محمدی سرپرست وزارت دفاع ملی امروز در سفر به قول اردوی ۲۰۳ تندر ضمن تجلیل «عید سرباز» همراه با نیروهای دفاعی وامنیتی؛ با بزرگان اقوام، متنفذین و علمای جید این ولایت دیدار نمود.

در این دیدار بزرگان ولایت پکتیا مشکلات موجوده امنیتی را مطرح نمودند که سرپرست وزارت دفاع ملی با استماع مشکلات آنان به مسولین مربوطه در جهت رحل و رفع آن هدایات لازم سپردند.

هم چنان، سرپرست وزارت دفاع ملی از حمایت های همه جانبه و صادقانه علما و بزرگان اقوام از مبارزه برحق نیروهای دفاعی و امنیتی قدردانی نموده گفت: جنگ ما برای تامین صلح و ثبات در کشور است و اراده قاطع برای محو و ریشه کن ساختن بنیاد های تروریزم در کشور داریم.

در همین حال علما و بزرگان قوم این ولایت هر کدام با مشروع دانستن مبارزه نیروهای دفاعی و امنیتی حمایت همه جانبه خود را از نیروهای دفاعی و امنیتی اعلام نمودند.

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۱/۵/۲۸ - ۱۵:۲۲
Background image

از ۲۸ اسد سالروز استقلال کشور به گونه  ویژه در وزارت دفاع ملی بزرگداشت به عمل آمد 

 از ۲۸ اسد صد وسومین سالروز استرداد استقلال افغانستان با اشتراک سرپرست وزارت دفاع ملی، معاونین، روسا، منسوبین، علما،  و عده از مجاهدین به گونۀ ویژه در مقر وزارت دفاع تجلیل به عمل آمد. 

. . .
یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۳ - ۱۹:۵۱
Background image

بازدید لوی درستیز قوای مسلح کشور از شفاخانه سردار محمد داوودخان

قاری فصیح الدین “فطرت” لوی درستیز قوای مسلح کشور به قوماندانی صحیه ستردرستیز رفته و با قطع نوار، بخش پروتیز دندان را افتتاح نمود.

ایشان در همراهی با داکتر طاهر “احرار” قوماندان صحیه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۲۳:۴۸
Background image

دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با نماینده خاص وزارت خارجه کشور چین 

مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، امروز با یوشیایونگ نماینده وزارت امور خارجه کشور چین، در دفتر کاری اش دیدار و گفتگو نمود. 

در این دیدار، نخست سرپرست وزارت دفاع ملی از. . .

BACK TO NEWS