با 23000 خانواده شهدا و معلولین اردوی ملی مساعدت نقدی صورت میگیرد

s.mohmand
دوشنبه ۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۳:۳۱
اسدالله خالد : د ۲۳۰۰۰ شهيدو شويو سرتېرو کورنيو سره به نغدي مرسته وکړو

کابل - افغانستان: اسدالله " خالد" سرپرست وزارت دفاع ملی در یک نشست قبل از ظهر امروز گفت که به تعدادی زیادی از خانواده های شهدا و معلولین اردوی ملی کمک نقدی صورت میگیرد.

سرپرست وزارت دفاع ملی افزود"این وزارت به برکت ماه مبارک رمضان با خانواده های شهدا و معلولین اردوی ملی مساعدت نقدی میکند، این مسوولیت ما است که با خانواده کسی که در راه دفاع از این کشور شهید شده همدری نمائیم. قبلا در ماه مبارک رمضان در بخش های مختلف کشور 25 تن از خانواده های شهدا و معلولین اردوی ملی را به روزه افطاری دعوت میشندند د و با 200 فامیل دیگر مواد خوارکی مساعدت میگردید که این مقدار بسیار اندک بود و بسنده آنان نمی بود.

ما از روی مسوولیت این تعداد را به 23000 تن رسانیدیم تا برای هرخانواده شهید و معلول اردوی ملی مبلغ 10000 افغانی به حسابات بانکی شان افزود نمائیم.

آقای خالد وعده سپرد که کوشش ما اینست تا برای تمام خانواده های شهدا و معلولین نیرو های دفاعی و امنیتی(شهدا و معلولین وزارت دفاع ملی، وزارت داخله، امنیت ملی و سایر ارگانهای امنیتی) رسیده گی گردد.

سرپرست وزارت دفاع ملی علاوه نمود ما تلاش داریم تا با خانواده های شهدا و معلولین نیرو های امنیتی کشور کمک های بیشتر صورت گیرد و همچنان هر وقت و ناوقت با خانواده های شهدا و معلولین نیرو های دفاعی و امنیتی از نزدیک دیدن نموده و در پلان های بعدی این کار را در اولویت خویش قرار میدهیم.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۷:۱۳
Background image

سفر سرپرست وزارت دفاع به ولایت فراه

اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملى همراه با جنرال اسکات میلر، قومندان عمومی نانو در...

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۸:۵۱
Background image

دیدار اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی از قول اردوی عملیات های خاص

بعد از ظهر امروز اسدالله خالد، سرپرست وزارت دفاع ملی همراه با جنرال اسکات میلر، قومندان...

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۴:۴۵
Background image

افتتاح دوره 24 کورس تخصصی تفتیش در وزارت دفاع ملی

​​​​​​​کورس دوره 24 تخصصی تفتیش وزارت دفاع ملی با شعار صادق باشید، راستکار باشید به...

BACK TO NEWS