دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی با قوماندان عمومی نیروهای حمایت قاطع در افغانستان!

تورنجنرال ارکانحرب طارق شاه بهرامی سرپرست و کاندید وزیر وزارت دفاع ملی افغانستان بعد از ظهر امروز با جنرال جان نیکلسون قوماندان عمومی نیروهای حمایت قاطع در مقر وزارت دفاع ملی ملاقات نمود.

در این ملاقات طرفین پیرامون اوضاع امنیتی کشور، تهدیدات احتمالی، چالش‌ها، توانایی‌ها و آمادگی‌های منسوبان اردوی ملی و مبارزۀ جدی و منسجم علیه گروه‌های دهشت افگن؛ طالبان، داعش و سایر گروه‌های تروریستی بحث و تبادل نظر نمودند.

در این دیدار سرپرست وزارت دفاع ملی ضمن آنکه پالیسی جدید ایالات متحده امریکا را یک گام مثبت برای اعاده صلح و ثبات برای افغانستان و منطقه دانسته در مورد چگونگی پلان انکشاف چهار ساله اردوی ملی نیز معلومات ارایه نمود.

آقای نیکلسون به رهبری جدید وزارت دفاع ملی اطمینان داد که همانند گذشته، زعامت جدید اردوی ملی را نیز در دفع و طرد پلان‌های خصمانه دشمنان مردم افغانستان، ازطریق مشوره‌دهی و فراهم آوری کمک‌ها حمایت و پشتیبانی خواهد نمود.

در ادامه این نشست قوماندان عمومی نیروهای حمایت قاطع تعهد سپرد که ایالات متحده امریکا در قسمت ارتقای ظرفیت‌های قوای هوایی افغانستان آماده کمک‌های همه جانبه می‌باشد.